Graj w Take 5 online za darmo na Jackpot.pl – bez konieczności pobierania i rejestracji!

Take 5

Take 5 – wielka szansa na wygraną na 3 bębnach

Take 5 to jeden z kilku slotów, w którym możesz zagrać tylko na trzech bębnach. A przy tym wygrane będą znacznie wyższe. Design gry jest elegancki i modny, co sprawia, że skupiasz się wyłącznie na nagrodzie. Trzy bębny, różnorodne świeżutkie owoce i wielka szansa na pięciokrotne wygrane to kwintesencja tego slota.

Co to jest Take 5 i jakie są zasady gry?

Take 5 to rodzaj klasycznego slota spotykanego w każdym poważanym salonie gier. Rozgrywany jest na trzech bębnach z pięcioma liniami wygranych. Ma to taką zaletę, że wygrane są odpowiednio wyższe, a rozrywka trwa znacznie dłużej. Przy minimalnym zakładzie 160 żetonów masz już szansę na poważne wygrane. Ekran tła jest zielony, a jego kolory są subtelne, co pozwala skoncentrować się wyłącznie na grze. Nie ma tu żadnej muzyki w tle, lecz słychać typowy dźwięk obracających się bębnów w salonach gier. Podczas wygranej rozbrzmiewa urocza muzyka. Na początku gry stawiasz dowolny zakład w dolnej części ekranu gry i czekasz, co takiego fascynującego wydarzy się w Take 5. Kliknij przycisk rundy, aby zacząć obracać bębnami, i sprawdź, czy dopisało Ci szczęście.

Jak wygrywać w grę Take 5?

Ponieważ Take 5 posiada tylko trzy bębny i pięć linii wygranych, prawdopodobnie nie zdobędziesz tylu wygranych, co w innych slotach. Ale znowu szanse na wielką wygraną są znacznie większe. Wygrane do zdobycia liczy się od lewej do prawej. O wygranej dowiadujesz się za sprawą obrazu i dźwięku, dzięki czemu nie przegapisz jej w trybie automatycznym. Dzięki dodatkowym funkcjom możesz obstawiać swoje wygrane. Aby je podwoić, możesz kliknąć opcję ryzyka. W tym celu masz dwie możliwości. Możesz wybrać właściwy kolor karty albo zaufać drabinie ryzyka? W drugiej opcji Twoim zadaniem jest przesunięcie żółtego paska z jednego poziomu do następnego, a następnie zatrzymanie się w odpowiednim momencie. Jeśli Ci się uda, wygrywasz. Przy braku szczęścia pasek wyląduje na zerze i utracisz wszystkie dotychczas zgromadzone żetony. W Take 5 znajdziesz jeszcze lepszą funkcję. Przy odrobinie szczęścia funkcja „WIN REPEATER” pomnoży Twoje wygrane aż pięciokrotnie. Jeśli na ekranie pojawi się dziewięć takich samych symboli, uruchamiasz funkcję „WIN REPEATER”. Wyświetlane jest swego rodzaju koło szczęścia, które zawiera cztery pola oznaczone jako „WIN” (WYGRANA) i jedno pole oznaczone jako „END” (KONIEC). Koło fortuny obraca się, a jeśli trafisz na pole wygranej, wygrana podwoi się. Koło znów zakręci się. Jeśli ponownie wylądujesz na polu wygranej, Twoja pierwsza wygrana zostanie potrojona. Koło będzie się obracać, aż wyląduje na polu END. W związku z tym możesz pomnożyć swoje wygrane nawet pięć razy.

Symbole w grze Take 5

Take 5 używa klasycznych symboli, takich jak arbuzy, cytryny, gwiazdy, dzwonki i cyfra 7. Gwarantują one atmosferę rodem z prawdziwego salonu gier. Przykład: 5 linii wygranych i najmniejsza możliwa stawka to 160 żetonów

 • Identyczne symbole: WIN REPEATER(jest włączany przez 9 identycznych symboli)
 • 7
  • 3x 160 000
 • Gwiazdy
  • 3x 40 000
 • Dzwonki
  • 3x 16 000
 • Śliwki, pomarańcze, cytryny
  • 3x 6400
 • Wiśnie
  • 3x 3200
 • Diamenty
  • 3x 800

Darmowa gra w Take 5

Czy chcesz stworzyć w swoim pokoju prawdziwą atmosferę z salonu gier? W takim razie zagraj w Take 5. Ten wspaniały slot ze skromnym i eleganckim designem potrafi zwabić Cię klasycznymi symbolami, takimi jak arbuzy, cytryny i dzwonki. Nie ma tu muzyki w tle, dlatego Twoja uwaga nie będzie rozproszona. Wygrane są prezentowane za pomocą obrazu i dźwięku, dzięki czemu na pewno ich nie przegapisz. Spróbuj szczęścia z opcją WIN REPEATER i zdobądź pięciokrotność wygranych. Nie możesz już doczekać się na fascynującą salonową rozrywkę? Nie ma co zwlekać! Zagraj w Take 5.