Graj w Gates of Persia online za darmo na Mojjackpot.pl – bez konieczności pobierania i rejestracji!

Gates of Persia

Sloty takie jak Gates of Persia

Gates of Persia – Historia 1000 i jednej nocy

Czy czujesz się komfortowo w otoczeniu szlachetnych książąt, ślicznych księżniczek i opowieści z 1000 i jednej nocy? W takim razie darmowy slot Gates of Persia z pewnością przypadnie Ci do gustu! Już po pierwszym obrocie bębnów wybierzesz się w podróż do tajemnego świata orientu. A jeśli potem dokonasz właściwych wyborów i rozsądnie postawisz zakłady, już wkrótce zdobędziesz pierwszą pulę żetonów. W przeciwnym razie stracisz mnóstwo monet. Już teraz zanurz się w świecie Gates of Persia!

Co to jest Gates of Persia i jakie są zasady gry?

Gates of Persia to slot, w którym przekonasz się, czy stawiasz właściwe zakłady i czy masz odrobinę szczęścia. Twoim zadaniem będzie zatrzymanie pięciu bębnów, na których (w każdym przypadku) pojawią się trzy symbole w określonej kombinacji. Gdy to Ci się uda, żetony zasilą Twoje konto. Jeśli niestety nie dopisze Ci szczęście, oczywiście tracisz swój zakład. W przypadku zakładu i wygranej liczy się liczba rozgrywanych linii, które można dostosować przy użyciu przycisku plusa/minusa znajdującego się w lewym dolnym rogu ekranu gry. Musisz rozgrywać na co najmniej dziesięciu liniach, ale możesz grać na maksymalnie 30 liniach. Tuż obok wspomnianego przycisku ustawiasz ilość żetonów, które chcesz postawić. Możesz wybrać od 10 do 500 żetonów na linię. Całkowity zakład jest wynikiem pomnożenia linii i zakładu. Jeśli grasz z dziesięcioma liniami po 500 żetonów, łączny zakład wyniesie 5000 żetonów. Jeśli lubisz ryzyko, możesz zamiast niskiej stawki włączyć przycisk Maks. zakład. Spowoduje to automatyczne ustawienie linii i kwoty zakładu do najwyższej wartości. Obok znajduje się przycisk „Auto”. Po jego kliknięciu automatycznie rozpocznie się nowa runda tuż po zakończeniu poprzedniego obrotu. Ty nic nie musisz robić, a tym bardziej ponownie naciskać przycisku nowej rundy. Jeśli więc chcesz grać przez jakiś czas z tą samą stawkę, ta opcja pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Jeśli chcesz zmienić swoje zakłady przed każdą rundą, musisz nacisnąć przycisk Start, aby rozpocząć nową rundę.

Jak wygrywać w grę Gates of Persia?

Twoja wygrana zależy od symboli, które pojawiają się w określonej liczbie i/lub kombinacji na jednej linii wygranych. Im więcej rozgrywasz linii, tym większe masz szanse na wygraną i bardziej pokaźne saldo żetonów. Pamiętaj jednak, że powoduje to także zwiększenie całkowitego zakładu. W przypadku wygranej możesz ją pomnożyć, korzystając z funkcji ryzyka. Ta opcja jest dostępna tuż po zakończeniu rundy. Jeśli zdecydujesz się obstawić wygraną, musisz odgadnąć kolor kolejnej karty – czerwony czy czarny. Jeśli dobrze trafisz, wygrane podwoją się. W przeciwnym razie tracisz wszystko. Oprócz tego zawsze masz możliwość wygrania darmowych rund. Więcej informacji na temat dokładnej wartości poszczególnych symboli, a także tego, jak zdobyć darmowe rundy, znajdziesz, klikając literkę „i” znajdującą się w lewym dolnym rogu gry. Wtedy wyświetli się odpowiednie menu z bardziej szczegółowymi informacjami.

 • Symbole w grze Gates of Persia:
  • Księżniczka
  • Tron
  • Wodospad
  • Mityczny stwór
  • Zamek
  • Dzban
  • Berło
  • Joker
  • As
  • Król
  • Królowa
  • 10

Odkryj świat orientu

W grze Gates of Persia wybierzesz się w podróż do wspaniałego świata, gdzie w tle rozbrzmiewać będzie orientalna muzyka. Możesz tu zdobyć mnóstwo żetonów, dosłownie CAŁĄ MASĘ. Ale pamiętaj, aby grać rozsądnie i nie brać swojego szczęścia za pewnik, ponieważ ani się obrócisz, a te ciężko zdobyte żetony rozpłyną się w powietrzu.