Graj w King of the Jungle online za darmo na Mojjackpot.pl – bez konieczności pobierania i rejestracji!

King of the Jungle

Sloty takie jak King of the Jungle

Zawitaj do świata dżungli w grze King of the Jungle

Jeśli Twoim marzeniem było zanurzyć się w świecie dżungli i odkrywać zakątki, w których żyją niebezpieczne i fascynujące zwierzęta – w tym darmowym slocie King of the Jungle jesteś we właściwym miejscu! Wpraw w ruch bębny, a przy odrobinie szczęścia, zdobędziesz wiele punktów w tej dżunglowej krainie. Tylko tak się nie rozpędzaj, gdyż możesz też stracić mnóstwo punktów. Zacznij grę już teraz, a jeśli będziesz mieć fart, szybko staniesz się królem dżungli.

Co to jest King of the Jungle i jakie są zasady gry?

King of the Jungle to darmowy slot online. Gra polega na tym, aby zatrzymać pięć bębnów wraz z trzema ikonami we właściwej kombinacji. Jeśli Ci się uda, wygrana zasili Twoje konto, w przeciwnym razie – stracisz punkty. W świecie gąszczy musisz uważać, jak obstawiać zakłady. Oczywiście potrzebujesz też sporej dawki szczęścia, aby powiodło Ci się w grze. A w przypadku obstawianego zakładu Twój los do pewnego stopnia leży w Twoich rękach. Zanim uruchomisz bębny, musisz najpierw postawić zakład w każdej rundzie. W lewym dolnym rogu ekranu gry znajdziesz dwa pomarańczowe przyciski. Jeden pozwala zmienić liczbę linii, które chcesz rozegrać. Tutaj wybierasz między 10 a 30 liniami wypłaty. Obok niego możesz wybrać, ile punktów chcesz postawić w jednej rundzie. Minimalny zakład wynosi 10, a maksymalny – 500 punktów. Możesz z łatwością ustawić to za pomocą przycisków plusa i minusa. Całkowity zakład za rundę jest obliczany jako kombinacja rozegranych linii i obstawionych punktów. W związku z tym możesz zdecydować, ile chcesz zaryzykować w każdej rundzie. Jeśli jesteś odważnym graczem i chcesz iść na całość, możesz bezpośrednio ustawić najwyższy możliwy zakład w prawym dolnym rogu ekranu gry, klikając ikonę „Max Bet”. Dzięki temu nie trzeba ustawiać wartości rozgrywanych linii i obstawionych punktów za pomocą przycisków plusa i minusa. Jeśli chcesz rozgrywać ten sam zakład przez jakiś czas, zalecamy użycie funkcji „AUTO”. W ten sposób kolejna runda rozpoczyna się natychmiast po zakończeniu poprzedniej bez konieczności ponownego naciśnięcia przycisku „Start”. W tym przypadku brane pod uwagę są zakłady z poprzedniej rundy.

Jak wygrywać w grze King of the Jungle?

Wygrywasz wtedy, gdy bębny zatrzymają się w taki sposób, że na końcu rundy symbole wyrównają się na linii wypłat w określonej liczbie i danej kombinacji. Twoje wygrane są wyświetlane natychmiast po zakończeniu rundy. Możesz nawet zwiększyć swoją wygraną, grając w rundzie ryzyka. Wtedy obstawiasz albo czerwoną, albo czarną kartę. Jeśli dobrze trafisz, podwajasz swoje wygrane. W przeciwnym razie wszystko przepada. Klikając małą niebieską ikonę „i” w lewym dolnym rogu ekranu, otwierasz menu pomocy. Tam znajdziesz więcej informacji o poszczególnych wartościach symboli na bębnach, a także o tym, jak zdobyć darmowe rundy.

Symbole w grze King of the Jungle

 • Tygrys
 • Motyl
 • Goryl
 • Pawian
 • Papuga
 • Motyl
 • As
 • Król
 • Joker
 • Królowa
 • Cyfra 9
 • Cyfra10

Poznaj świat dżungli

Na co jeszcze czekasz? Zagraj w kilka rund darmowego slota online King of the Jungle. Odkryj tajemnice dżunglowych gąszczy i dopilnuj, aby Twoje konto zasiliła pokaźna ilość żetonów.